Warning: Use of undefined constant wp_cumulus_widget - assumed 'wp_cumulus_widget' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /nfs/c10/h08/mnt/175528/domains/nida.web.tr/html/wp-content/plugins/wp-cumulus/wp-cumulus.php on line 375
Hayata Dair Yaşanacak Çok Şey'ler Varken!.. | Nida

Hayata Dair Yaşanacak Çok Şey’ler Varken!..

Dinlemeyi, okumayı, yazmayı da çok seviyorum…

İş yerimde, pazar günü  nöbetlerimde sabah sohbetlerimiz hep farklı konulara ve farklı bakış açılarda akıcı bir şekilde alıp götürür bizi… Kısacası feyz alıyorum bu tarz sohbetlerden…

Geçenlerde e-mailime gelen bir alıntıyı arkadaşımla paylaştım… Bu sabah ki muhabbetimiz de bu yönde ilerledi…

Ve bu alıntı üzerine geçen sohbetimizde tarihler 21 Aralık 2012 ‘yi gösterdiği zamanda Kıyamet kopacağı yönündeki çıkan haberleri konuştuk.

Şirince’de turizm patlaması yaşandığı, otellerin şimdiden rezerve edildiğini biliyor olmak, insanların buna inanıyor olması hayretler verici… Elbette herkesin farklı bir bakış açısı var şu hayatta… Sessiz ve derinden takip ediyor olmak en doğrusu sanırım. Nitekim, herkes bildiği gibi ve istediği şekilde yaşıyor!

Laf aramızda Şirince’yi çook severim =) Şehir dışından gelen misafirlerimizle kirazlı’da yapılan sabah kahvaltısı sonrasında her defasında gittiğimiz yerdir “ŞİRİNCE”..

 Ve bahse konu olan alıntı, huzurlarınızda efendim…

“Tibetli din adamı: “KORKMAYIN, KENDİNİZİ BUNA HAZIRLAYIN”

TİBETLİ DİN ADAMINDAN MAHŞER HAKKINDA NASA’YA GÖNDERİ!..

İddialara göre 21 Aralık 2012 hakkında NASA’nın merkez laboratuvarına Temmuz 2012’de bu bilgi ulaştı.

NASA’dan belirttiklerine göre, yakında Dünya Galaksinin SIFIR HATINDAN geçecektir.

Tibetli bir din adamının kaleme aldığı işte o uyarı yazısı!..

Sonbahar ve kış 2012/2013 Tibet’te ve tüm Küzey yarımküresinde sıcak olacaktır. 21.12.2012’de Dünya tüm galaksi sistemiyle birlikte galaksinin SIFIR HATINDAN geçmeye başlayacaktır. O ise hiç bir enerjinin yayılamadığı, elektromanyetik alanlarının olmadığı ve tüm cisimlerin durgunluğa uğradığı bir ortam oluşturacaktır.

Tüm Dünyada, bir kaç dakikada, Moskova saatiyle saat 10’da, 21.12.2012’de
*tam karanlık çökecek,
*tam sessizlik olacak
*ışık, elektrik, iletişim, ses-hepsi yok olacaktır.

Bu karanlığın içinden uzaydan göklerde bir karmakarışıklık gözlemlenecek, bir kaç gün sonra ışık patlamaları başlayacak bu da üç-dört gün sürecektir.
Korkmaya ve kendini yıpratmaya gerek yok. Buna kendini herkes hazırlamalı.

Sonra Güneş ışığı yine gözükecektir. Dünya görülür olacak ve eski haline dönecektir.

Hayvanlar Uzay Karanlığını önceden hissedeceklerdir ve deliklere çekileceklerdir. Şehirlerdeki insanlar hissedemeyecek o yüzden kurban gidenler ve aklı hasara uğrayanlar olacaktır. Dünyanın yüzde 10 o günlerde ölebilir.

Bu olaya hazır olunması gerekmektedir, 2012 yılın işlerini bitirmek, yeni işe başlamamak, borçları ödemek.

20.12.2012’de çocuklar, para ve belgeler alınarak şehirlerden uzaklaşılmalı ve doğaya çıkılmalıdır.
İki aylık bir erzak hazırlanmalı, zira elektrikler uzun süre devreye giremeyeceklerdir.

Eve su bolca alınmalı, odun ve mumlar hazırlanmalıdır. Evde bir ocak hazır bulunmalı, çünkü elektrikler 21.12.2012’de kablolardan akışını durduracak.
Televizyon ve telefon olmak üzere bir şey çalışmayacak. Karanlık günlerde pencereler kalın siyah örtülerle örtülmeli, onlara bakılmamalı, gözün gördüğü, kulağın duyduğuna inanılmamalı, sokağa çıkılmamalı.

Mecbur kalındığında çok yakın mesafelere çıkılır. Uzak gitmek tehlikelidir, zira kaybolma riski yüksektir.

Bu bilinmeli: objelerden ışığın yansımamasından kaynaklanan sıkı karanlıkta kendi elini görmek bile mümkün olmayacaktır.

Korkmayınız. Kendinizi buna hazırlayın.

Güneş ışığı aydınlandıktan sonra şehirlere dönmeye acele edilmemeli, imkan varsa yaza kadar doğada kalınması iyi olacak.

Dünyanın SIFIR HATTAN çıkışı 7 Şubat 2012’de beklenmektedir. O zaman yavaşca elektrikler kısım kısım verilmeye başlayacaktır toplu taşıma araçları da faaliyetine başlayacaklardır.

Martın sonunda Dünya tamamen eski haline gelecektir. Trenler yürüyecek, uçaklar uçacaktır.

Dünyanın tüm devletleri, farklı kaynaklardan SIFIR HAT hakkında bilgiler almışlardır, fakat kendi vatandaşlarına yardım ya edemeyecekler, ya da istemeyecekler.
Sivil koruma örgütleri bir şey yapamayacak, zira hiç bir şey çalışmaz olacaktır.

Bu durumda sadece Yaradana güvenin ve de kendinize.

Dünyanın SIFIR HAT’tan geçişinden sonra, insanların görüşleri ve yaşamları değişecektir.

Manevi değerler üstün olacaklardır. İnsanlar ebedi ahlaki ve manevi değerler hakkında düşünür olacak, devletlerde bilim, ahlak, maneviyat, tıp patlak verecektir.
Birey önemli hale gelecektir.

Ve öyle de yeni bir çağın başlangıcı sayılacak bu dönem insanlığın manevi ağırlıklı ilerlemeye koyulduğu bir yeni çağın başlangıcı olacaktır.”

***

Biz İnsanoğlu var oldukça daha neler duyacağız, nelere şahit olacağız..!

Hakkımızda her şeyin hayırlısını diliyorum …

Sevgiyle Kalın…

Sohbete katılın

1 yorum

  1. Pes ? bazı forumlarda 2 yıldır maya kehanetleri hakkında yazıp çiziyoruz, şahsen inanmıyorum ama mayaların verdiği tarih 22 aralık. nasanın tarihide 21 aralık ? bunu araştırmam lazım. nida ustam sizden isteğim en kısa sürede maya kehanetleri ile ilgili konu hazırlamanız. mayalar ve maya tabletlerinde yazanlar çok önemli.. 2012 ile ilgili başka konular varsa onları da alabilirsiniz. bu konu gerçekten ilginç bir hal aldı.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir